Yhteystiedot

Ikäluokkavastaava

Mikael Andersson (Uudet pelaajat)
mikael.andersson@gmail.com
040 558 1828


Joukkueenjohtajat

Risto Nieminen (United, turnaus- ja peliasiat)
risto.nieminen@elisanet.fi
040 704 2007

Timo Nurhonen (Valkoinen, turnaus- ja peliasiat)
timo.nurhonen@gmail.com
0400 600 580


Vastuuvalmentajat

Hans Pirttilä (United)
hans.pirttila@gmail.com
040 189 5500

Samuli Kukkonen (United)
sakukkon@gmail.com
050 574 2804

David Johnson (Valkoinen)
davidagyeij@yahoo.com
046 587 7587


Valmentajat

Esko Jyske (United)
esko.jyske@rocla.com
040 733 7477

Marko Aalto (Valkoinen)
marko.t.aalto@saunalahti.fi
040 334 6566

Juha Liinakoski (Valkoinen)
juha.liinakoski@kone.com
040 521 9321


Taloudenhoitaja

Mira Tuohenmaa-Virtanen
mira.tuohenmaavirtanen@gmail.com
050 540 0267


Varainhankintavastaava

Kimmo Koivikko
kimmo.koivikko@hubehelsinki.fi
040 507 2762


Varustevastaava

Anna Eronen
anna.eronen@gmail.com
040 522 3928