Seuran toimisto on suljettuna 23.6.-31.7.2022

22.6.2022

Seuran toimisto on suljettuna 23.6.-31.7.2022 henkilöstön kesälomakauden ajan. 

Savolaisittaisin voisi todeta, että joku saattaa olla paikalla tai sitten ei, eli jos jotain akuuttia tarvetta ilmenee, ota yhteyttä niin sovitaan miten hoidetaan.  Valmennuspäälliköt infoavat omat lomansa joukkueilleen. 

Marjo on lomalla heinäkuun loppuun asti, joten annetaan hänen nauttia lomasta ja keräillä voimia syksyyn, josta tulee mahtavan vilkas!  

Marika taas on niin tuore lisäys toimiston kokoonpanoon, että häntä ei vielä juurikaan lomalle päästetä eli todennäköisemmin löytyy lähimaisemista. Ellei ole laiturinnokassa etätöissä suunnittelemassa suuria. 

Saa kilautella tai kysellä meilillä: toimisto @ japs.fi / 050 554 9011

Iloista kesää toivottelee toimiston väki 

Marika, Marjo, Osku, Mika, Temo, Samppa ja Sofi