Opel-liigan pelinohjaukset

JäPS pelinohjaajat - Voitte varata alla olevasta taulukosta pelinohjausvuoroja itsellenne lähettämällä sähköpostiviestin osoitteseen tuure.nummi@japs.fi

Mainitse viestissä pelin numero, jonka haluat varata.

Esimerkki peli numero 1

NumeroViikonpäiväPäivämääräKellonaikaPaikkaKotijoukkueVierasjoukkueSarjaPelinohjaaja
1ma10.818:30 - 19:30Kinnari, TNJäPSKP-75 VihreäP2011, I - tasoErkki Esimerkki

Voit varata myös peräkkäisiä pelejä.
Ottelun saa tuomittavakseen se pelinohjaaja, joka ensimmäisenä varaa kyseisen pelin. Tällöin pelinohjaan nimi lisätään taulukkoon rivin viimeiseen sarakkeeseen.

Jos syystä tai toisesta et pysty hoitamaan jo varattua pelinohjausta, ota välittömästi yhteyttä minuun tuure.nummi@japs.fi tai 0451746010.

Säännöt peleihin löytyvät täältä

https://opelliiga.sporttisaitti.com/saannot/

Pelinohjaajapalkkiot maksetaan tilillesi Opel-liigan päätyttyä kesäkuussa. Muistathan toimittaa sitä ennen JäPS toimistolle tilinumeron ja verokortin. 

Palkkiot:
5v5  pelit 8€
8v8 pelit 10€


NumeroViikonpäiväPäivämääräKellonaikaKenttäKotijoukkueVierajoukkueSarjaPelinohjaaja
1ma17.5.klo 18.45Kinnarin TNJäps Sininen BHyPS SininenP9(2012) taso 1Anton Salminen
2ma17.5.klo 18.45Kinnarin TNJäPS Valkoinen BKP-75 KeltainenP9(2012) taso 3Olivia Reingoldt
3ma17.5.klo 19.45Kinnarin TNJäps Sininen ATuPS MustaP9(2012) taso 1Anton Salminen
4ma17.5.klo 19.45Kinnarin TNJäPS Valkoinen ATuPS KeltainenP9(2012) taso 3Rasmus Hårdh
5ti18.5.klo 17.30Kinnarin TNJäPS PuhtiSV GulP7(2014) taso 2Jessica Hårdh
6ti18.5.klo 18.30Kinnarin TNJäPS VimmaPPS PunainenP7(2014 taso 2Miika Aalto
7ti18.5.klo 19.30Kinnarin TNJäPS ValkoinenKOPSE VihreäP11(2010) taso 3Miika Aalto
8ke19.5.klo 18.00Kinnarin TNJäPS IntoTups PunainenP8(2013) taso 2Oskari Rantanen
9ke19.5.klo 18.00Kinnarin TNJäPS VimmaHaukat OranssiP8(2013) taso 2Eino Rantanen
10ke19.5.klo 19.00Kinnarin TNJäPS VauhtiKoiPS MustaP8(2013) taso 2Pessi Mikkonen
11to20.5.klo 18.00MonitoimihalliJäPS CityTips Vihreät 2P10(2011) taso 2Teemu Salonen
12to20.5.klo 19.00MonitoimihalliJäPS RoversHyPS ValkoinenP10(2011) taso 2Onni Kiiski









13ma24.5.klo 18.45Kinnarin TNJäPS Sininen CHyPS PunainenP9(2012) taso 2Anton Salminen
14ti25.5.klo 17.30Kinnarin TNJäPS MahtiKoiPS ValkoinenP7(2014) taso 2Juuso Liinakoski
15ti25.5.klo 18.30Kinnarin TNJäPS VoimaTips Hakunila P14-15P7(2014) taso 1Juuso Helenius
16ti25.5.klo 18.30Kinnarin TNJäps T2012-2015FCFJT7(2014)Onni Kiiski
17ke26.5.klo 18.00Kinnarin TNJäPS VoimaKoiPS ValkoinenP8(2013) taso 1Rasmus Hårdh
18ke26.5.klo 18.00Kinnarin TNJäPS IntoKoiPS SinivalkoinenP8(2013) taso 2Oskari Rantanen
19ke26.5.klo 19.00Kinnarin TNJäPS MahtiNJS KeltainenP8(2013) taso 2Pessi Mikkonen
20 -to27.5.klo 17.30MonitoimihalliJäPS RealTuPS TiikeritP10(2011) taso 1Juuso Liinakoski
21 - to27.5.klo 18.30MonitoimihalliJäPS RoversRaKe SininenP10(2011) taso 2Jessica Hårdh
22 -to27.5.klo 19.30MonitoimihalliJäPS AthleticsHyPS Valkoinen 2P10(2011) taso 3, 5v5Jessica Hårdh









23ma31.5.klo 18.45Kinnarin TNJäPS T2012-2015 SininenFCFJ T12-13/ PantteritT9(2012) taso 2Neea Rautiainen
24ma31.5.klo 18.45Kinnarin TNJäps Sininen BRake SininenP9(2012) taso 1Anton Salminen
25ma31.5.klo 19.45Kinnarin TNJäPS Valkoinen BTuPS KeltainenP9(2012) taso 3Pessi Mikkonen
26ti1.6.klo 18.00Kinnarin TNJäPS MahtiMU LeijonatP7(2014) taso 2Neea Rautiainen
27ke2.6.klo 18.00Kinnarin TNJäPS PuhtiKP-75 KeltavihreäP8(2013) taso 2Onni Kiiski
28ke2.6.klo 19.00Kinnarin TNJäPS VimmaFCFJ West CP8(2013) taso 2Juuso Liiinakoski
29 -to3.6.klo 18.00MonitoimihalliJäPS T11HyPS T10/11 ValkoinenT10(2011) taso 3, 5v5Iida Kaukovalta
30 -to3.6.klo 19.00MonitoimihalliJäPS AthleticsFCFJ SininenP10(2011) taso 3, 5v5Iida Kaukovalta









31ma7.6.klo 18.45Kinnarin TNJäps Sininen AHyPS SininenP9(2012) taso 1Anton Salminen
32ma7.6.klo 18.45Kinnarin TNJäPS Valkoinen AFCFJ Keskusta sininenP9(2012) taso 3Neea Rautiainen
33ma7.6.klo 19.45Kinnarin TNJäPS Valkoinen CHaukat MustaP9(2012) taso 3Juuso Liinakoski
34ma7.6.klo 19.45Kinnarin TNJäPS Sininen CKelA MustatP9(2012) taso 2Anton Salminen
35ti8.6.klo 17.30Kinnarin TNJäPS PuhtiMU LeijonatP7(2014) taso 2Iida Kaukovalta
36ti8.6.klo 17.30Kinnarin TNJäPS VimmaKP 75 - VihreäP7(2014) taso 2Juuso Liinakoski
37ti8.6.klo 18.30Kinnarin TNJäPS VoimaTuPS ValkoinenP7(2014) taso 1Hugo Hagelin
37Bti8.6klo 18.30Kinnarin TNJäPS Valkoinen CHaukat valkoinenP9(2012) taso 3Onni Kiiski
38ti8.6.klo 19.30Kinnarin TNJäPS ValkoinenMU KeltainenP11(2010) taso 3Pessi Mikkonen
38Bti8.618:00MonitoimihalliJäPS RealTuPS PandatP10 (2011) taso 1Alexander Potokov
39ke9.6.klo 18.00Kinnarinr TNJäPS VoimaKP-75 KeltainenP8(2013) taso 1Kasimir Kuoppamäki
40ke9.6.klo 18.00Kinnarin TNJäPS VauhtiHaukat MustaP8(2013) taso 2Pessi Mikkonen
41ke9.6.klo 19.00Kinnarin TNJäPS MahtiPPS PunainenP8(2013) taso 2Kasimir Kuoppamäki
42ke9.6.klo 19.00Kinnarin TNJäPS PuhtiFCFJ EastP8(2013) taso 2Erika Kankkunen
43to10.6.klo 17.30MonitoimihalliJäPS RealTuPS PandatP10(2011) taso 1Siirretty
44to10.6.klo 18.30MonitoimihalliJäPS CityKP-75 VihreäP10(2011) taso 2Erika Kankkunen


















45ma14.6.klo 18.45Kinnarin TNJäPS Valkoinen APPS ValkoinenP9(2012) taso 3Neea Rautiainen
46ma14.6.klo 18.45Kinnarin TNJäPS T2012-2015 SininenRaKe T12-13 TiikeritytötT9(2012) taso 2Onni Kiiski
47ma14.6.klo 19.45Kinnarin TNJäps Sininen AMU VihreäP9(2012) taso 1Onni Kiiski
48ma14.6.klo 19.45Kinnarin TNJäPS Valkoinen CHaukat ValkoinenP9(2012) taso 3Hugo Hagelin - Siirretään
49ke16.6.klo 19.00Kinnarin TNJäPS IntoKOPSE MustaP8(2013) taso 2Neea Rautiainen
50ke16.6.klo 19.00Kinnarin TNJäPS VimmaKoiPS SinivalkoinenP8(2013) taso 2Viivi Nikoskelainen
51to17.6.klo 18.00MonitoimihalliJäPS RoversKopse VihreätP10(2011) taso 2Viivi Nikoskelainen
52to17.6.klo 19.00MonitoimihalliJäPS T11Tips T11T10(2011) taso 3, 5v5Milja Marttunen









53ma21.6.klo 18.45Kinnarin TNJäPS T2012-2015 SininenMU Gepardit keltainenT9(2012) taso 2Anton Salminen
54ma21.6.klo 18.45Kinnarin TNJäps Sininen AKoiPSP9(2012) taso 1Rasmus Hårdh
55ma21.6.klo 19.45Kinnarin TNJäps Sininen BKP-75P9(2012) taso 1Anton Salminen
56ti22.6.klo 17.30Kinnarin TNJäPS MahtiTuPS PunainenP7(2014) taso 2Viivi Nikoskelainen
57ti22.6.klo 17.30Kinnarin TNJäPS VimmaSV BlåP7(2014) taso 2Erika Kankkunen
58ti22.6.klo 18.30Kinnarin TNJäps T2012-2015KoiPS T11-15 SinivalkoinenT7(2014)Pessi Mikkonen
59ti22.6.klo 18.30Kinnarin TNJäPS VoimaTuPS MustaP7(2014) taso 1Hugo Hagelin
60ti22.6.klo 19.30Kinnarin TNJäPS ValkoinenKP-75 T10-11- MustaP11(2010) taso 3Rasmus Hårdh
61ke23.6.klo 18.00Kinnarin TNJäPS VoimaKP-75 VihreäP8(2013) taso 1Teemu Mäkinen
62ke23.6.klo 18.00Kinnarin TNJäPS MahtiKoiPS PunainenP8(2013) taso 2Juuso Helenius
63ke23.6.klo 19.00Kinnarin TNJäPS PuhtiHaukat ValkoinenP8(2013) taso 2Teemu Salonen
64ke23.6.klo 19.00Kinnarin TNJäPS VauhtiMU PunainenP8(2013) taso 2Teemu Mäkinen









65ma28.6.klo 18.45Kinnarin TNJäPS Sininen CTuPS ValkoinenP9(2012) taso 2Anton Salminen
66ma28.6.klo 18.45Kinnarin TNJäPS Valkoinen CRaKe ValkoinenP9(2012) taso 3Neea Rautiainen
67ma28.6.klo 19.45Kinnarin TNJäPS Valkoinen AHaukat MustaP9(2012) taso 3Anton Salminen
68ma28.6.klo 19.45Kinnarin TNJäPS Valkoinen BHaukat ValkoinenP9(2012) taso 3Eino Rantanen
69to1.7.klo 17.30MonitoimihalliJäPS AthleticsJoKiP10(2011) taso 3, 5v5Iida Kaukovalta
70to1.7.klo 18.30MonitoimihalliJäPS RealFCFJP10(2011) taso 1Iida Kaukovalta
71to1.7.klo 19.30MonitoimihalliJäPS CityKelA PunainenP10(2011) taso 2Erika Kankkunen