Opel-liigan P2010 turnaus 19.-20.9.2020

JäPS pelinohjaajat - Voitte varata alla olevasta taulukosta pelinohjausvuoroja itsellenne lähettämällä sähköpostiviestin osoitteseen tuure.nummi@japs.fi

Pelit myydään paketteina, esimerkiksi pelinohjaus pakettiin nro 1 sisältyy neljä peliä, jotka ovat lauantaina Auto-Arita Areenalla klo 9:00, 9:40 ja 10:20 ja 11:00.

Mainitse viestissä paketin numero, jonka haluat varata.

Voit varata myös useita paketteja. 

Paketin saa tuomittavakseen se pelinohjaaja, joka ensimmäisenä varaa kyseisen paketin. Tällöin pelinohjaan nimi lisätään taulukkoon.

Jos syystä tai toisesta et pysty hoitamaan jo varattua pelinohjausta, ota välittömästi yhteyttä minuun tuure.nummi@japs.fi tai 0451746010.

Säännöt peleihin löytyvät täältä

https://opelliiga.sporttisaitti.com/saannot/

Otteluohjelmat löydät täältä https://opelliiga.sporttisaitti.com/ikaluokat/p2010-p10/opel-liigan-turnaus/

Pelinohjaajapalkkiot maksetaan tilillesi Opel-liigan päätyttyä lokakuussa. Muistathan toimittaa sitä ennen JäPS toimistolle tilinumeron ja verokortin. 

Palkkiot:

6€/peli - 5v5
8€/peli - 8v8







Lauantai 19.9.2020 - kaikki pelit 8v8 

KelloAuto-Arita Areena - PelinohjaajaMonitoimihalli  -Kenttä 1 -Pelinohjaaja Monitoimihalli - Kenttä 2 - Pelinohjaaja 
9:00

P10

Juuso Liinakoski

Olivia Reingoldt

9:40

Rasmus Hårdh

Juuso Liinakoski

Olivia Reingoldt

10:20

Rasmus Hårdh

Juuso Liinakoski

Olivia Reingoldt

11:00

Rasmus Hårdh

Juuso Liinakoski

Olivia Reingoldt

11:40

Rasmus Hårdh

Sakari Kukkonen

Teemu Mäkinen

12:20

Rasmus Hårdh

Sakari Kukkonen

Teemu Mäkinen

13:00

Rasmus Hårdh

Sakari Kukkonen

Teemu Mäkinen

13:40

Rasmus Hårdh

Sakari Kukkonen

Teemu Mäkinen

14:20

Miika Aalto

Pessi Mikkonen

Kiira Nikoskelainen

15:00

Miika Aalto

Pessi Mikkonen

Kiira Nikoskelainen

15:40

Miika Aalto

Pessi Mikkonen

Kiira Nikoskelainen

16:20

Miika Aalto

Pessi Mikkonen

EI PELIÄ

Sunnuntai 20.9.2020 - Auto-Aritan pelit 5v5 ja Monitoimihallin 8v8

KelloAuto-Arita Areena - Kenttä 1 Pelinohjaaja 5v5Auto-Arita Areena - Kenttä 2 Pelinohjaaja 5v5Monitoimihalli  -Kenttä 1 -Pelinohjaaja 8v8Monitoimihalli - Kenttä 2 - Pelinohjaaja 8v8 
9:00

Neea Kaarna

Juuso Liinakoski

Anton Salminen

P10

9:40

Neea Kaarna

Juuso Liinakoski

Anton Salminen

P10

10:20

Neea Kaarna

Juuso Liinakoski

Anton Salminen

Akseli Karhu

11:00

Neea Kaarna

Juuso Liinakoski

P10

Akseli Karhu

11:40

Ida Hyttinen

Ossi Klemola 

Neea Rautiainen

Akseli Karhu

12:20

Ida Hyttinen

Ossi Klemola

Neea Rautiainen

Akseli Karhu

13:00

Ida Hyttinen

Ossi Klemola

EI PELIÄ

EI PELIÄ