Otteluohjelmat

Otteluohjelma lauantai P2012

klo

Kenttä 1

Kenttä 2

Kenttä 3

Kenttä 4

Kenttä 5

Kenttä 6

9:00

Lohko A:

JäPS Valkoinen A - LPS Keltainen

Lohko A:

Union Plaani -  KP-75 Keltavihreä 

Lohko A:

LPS Vihreä - HPS Valkoinen

Lohko B:

JäPS Sininen A - HPS Musta

Lohko B:

KP-75 Vihreä - LePa Sininen

Lohko B:

LPS Musta - RaKe P12-13 Sininen

9:40

Lohko D:

KP-75 Keltainen - LPS Sininen

Lohko D:

Rake P12-13 - SibboV Blå

Lohko E:

LPS Oranssi - LePa Keltainen

Lohko E:

JäPS Valkoinen B - SibboV BlåGul

Lohko C:

JäPS Sininen B - SibboV

Lohko C:

HPS Vihreä - SibboV Gul

10:20

Lohko A: 

JäPS Valkoinen A - LPS Vihreä

Lohko A: 

LPS Keltainen - Union Plaani

Lohko A:

KP-75 Keltavihreä - HPS Valkoinen

Lohko B:

JäPS Sininen A - LPS Musta

Lohko B:

HPS Musta - KP-75 Vihreä

Lohko B:

LePa Sininen - RaKe P12-13 Sininen

11:00

Lohko D:

KP-75 Keltainen - Rake P12-13

Lohko D:

LPS Sininen - SibboV Blå

Lohko E:

LPS Oranssi - JäPS Valkoinen B

Lohko E:

LePa Keltainen - SibboV BlåGul

Lohko C:

JäPS Sininen B - LPS Punainen

Lohko C:

SibboV - HPS Vihreä

11:40

Lohko A:

JäPS Valkoinen A - HPS Valkoinen

Lohko A:

LPS Keltainen - KP-75 Keltavihreä

Lohko A:

Union Plaani - LPS Vihreä

Lohko B:

JäPS Sininen A - RaKe P12-13 Sininen

Lohko B:

HPS Musta - LePa Sininen

Lohko B:

KP-75 Vihreä - LPS Musta

12:20

Lohko D:

SibboV Blå - KP-75 Keltainen

Lohko D:

LPS Sininen - Rake P12-13

Lohko E:

SibboV BlåGul - LPS Oranssi

Lohko E: 

LePa Keltainen - JäPS Valkoinen B

Lohko C:

JäPS Sininen B - SibboV Gul

Lohko C:

SibboV - LPS Punainen

13:00

Lohko C :

JäPS Sininen B - HPS Vihreä

Lohko C :

SibboV Gul - LPS Punainen






Otteluohjelma sunnuntai P2013 ja P2014

kloKenttä 1Kenttä 2Kenttä 3Kenttä 4Kenttä 5Kenttä 6
9:00

Lohko A:

JäPS Voima - HJK East Sininen

Lohko A:

HJK East Valkoinen - TuPS P13

Lohko B:

JäPS Vimma - TuPS P13 Vihreä

Lohko B:

KP-75 Keltavihreä - Union Plaani

Lohko C:

JäPS Mahti - KP-75 Keltainen

Lohko C:

MU Tiikerit - SV BlåGul

9:40

Lohko A:

JäPS Voima - HJK East Valkoinen

Lohko A:

HJK East Sininen - KP-75

Lohko B:

JäPS Vimma - KP-75 Keltavihreä 

Lohko B:

TuPS P13 Vihreä - SV Blå

Lohko D:

JäPS Sininen - JäPS Valkoinen

Lohko D:

KJS - JäPS Tytöt

10:20

Lohko E:

JäPS Puhti - Rake P12-13

Lohko E:

HJK East ValkoSininen - KP-75 Vihreä

Lohko E:

MU Leijonat - SV Gul

Lohko F:

JäPS SiniValkoinen - HJK East Keltainen

Lohko C:

JäPS Mahti - MU Tiikerit

Lohko C:

KP-75 Keltainen - SV BlåGul

11:00

Lohko A:

KP-75 - JäPS Voima

Lohko A:

HJK East Sininen - TuPS P13

Lohko B:

SV Blå - JäPS Vimma

Lohko B:

TuPS P13 Vihreä - Union Plaani

Lohko F:

JäPS ValkoSininen - Union Plaani

Lohko D:

JäPS Sininen - KJS

11:40

Lohko A:

JäPS Voima - TuPS P13

Lohko A:

HJK East Valkoinen - KP-75

Lohko B:

JäPS Vimma - Union Plaani

Lohko B:

KP-75 Keltavihreä - SV Blå

Lohko C:

SV BlåGul - JäPS Mahti 

Lohko C:

KP-75 Keltainen - MU Tiikerit

12:20

Lohko E:

JäPS Puhti - HJK East ValkoSininen

Lohko E:

Rake P12-13 - MU Leijonat

Lohko E:

KP-75 Vihreä - SV Gul

Lohko D:

JäPS Valkoinen - JäPS Tytöt

Lohko F:

JäPS SiniValkoinen - JäPS ValkoSininen

Lohko F:

HJK East Keltainen - Union Plaani

13:00

Lohko D:

JäPS Tytöt - JäPS Sininen 

Lohko D:

JäPS Valkoinen - KJS

Lohko F:

Union Plaani - JäPS SiniValkoinen

Lohko F:

JäPS ValkoSininen - HJK East Keltainen



13:40

Lohko E:

JäPS Puhti - SV Gul

Lohko E:

Rake P12-13 Valkoinen - HJK East ValkoSininen

Lohko E:

KP-75 Vihreä - MU Leijonat